Ważne informacje związane z sytuacją epidemiologiczną, brakiem środków dezynfekcyjnych oraz ograniczeniami w dostępności do biura handlowego

Szanowni Państwo,

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną*, staramy się ograniczyć bezpośrednie kontakty między osobami do koniecznego minimum.

Dlatego Klientów, którzy zwykle odbierają towar osobiście w naszej firmie prosimy o składanie zamówień telefonicznie**:
71 354 56 05 i 607 153 500 lub mailem: zamowienia[małpa]eilfix.pl

**w przypadku odbioru własnego z naszego magazynu,
zamówiony towar wystawimy z magazynu na plac manewrowy.

Jednocześnie informujemy, że w chwili obecnej nie posiadamy w sprzedaży produktów do dezynfekcji.

*Dlaczego społeczne dystansowanie i ograniczanie kontaktów osobistych jest ważne, wyjaśnia biolog chorób zakaźnych i epidemiolog dr Rafał Mostowy z Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki w komentarzu dla PAP:

„Wiele osób zastanawia się, dlaczego dystansować się społecznie, jeżeli większość z nas i tak będzie mieć styczność z wirusem prędzej czy później. Przede wszystkim dlatego, że wtedy mniej osób umrze. Szpitale nie są w stanie wyleczyć w krótkim czasie wszystkich pacjentów, a ponieważ chorych będzie przybywać teraz lawinowo, za chwilę może zabraknąć dla nich miejsc w szpitalach. Jeżeli zaś wprowadzone zostaną zasady dystansowania społecznego, to nie obciąży w tak dużym stopniu służby zdrowia, bo chorzy będą stopniowo pojawiać się w szpitalu w mniejszej ilości”

źródło: http://laboratoria.net/aktualnosci/29499.html