O nasFirma Eilfix Polska działa na polskim rynku od 1994 (do kwietnia 2012 pod nazwą Petmar). Od początku swojej działalności zajmujemy się dystrybucją do sieci hurtowej produktów chemicznych marki Eilfix produkowanych przez niemiecką fabrykę Becker-Chemie. Wprowadziliśmy na polski rynek marki Tersol, Hygiene Vision oraz RHZchem.

Becker-Chemie to firma rodzinna, która od trzech pokoleń rozwija środki czyszczące, produkty do pielęgnacji oraz produkty kosmetyczne dla przemysłu. W procesach technologicznych stosuje najnowsze technologie oraz testy kontroli jakości. Firma ma świadomość, że rozsądne wykorzystanie zasobów, optymalne wykorzystanie energii i surowców, jak również ochrony środowiska i klimatu są obecnie bezwzględnymi wyzwaniami. Dzięki temu produkty Becker-Chemie nie tylko spełniają rygorystyczne wymagania prawne, ale często przewyższają normy stanowione. Wszystko to w oparciu o zintegrowany system zarządzania, który jest oparty na podejściu zorientowanym na proces, zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001 i ISO 14001.

Higiene Vision LTD została założona przez grupę pasjonatów, którzy stworzyli prężną firmę w branży higieny. Firma powstała w marcu 2009 r., a jej operacyjna działalność w Europie zaowocowała już w czerwcu 2009 r. wprowadzeniem na rynek nowych, wyższych standardów. Higiene Vision rozpoczęła działalność w Wielkiej Brytanii, następnie wchodząc na nowe rynki Europy i reszty świata. Dzięki temu posiada międzynarodowe doświadczenie w temacie higieny, łącząc ze sobą produkcję, logistykę i dystrybucję.Chemia profesjonalna

Wśród bogatej oferty towarów z rynkowych grup „chemia profesjonalna” oraz „środki czystości” jakie dostępne są w Polsce, produkty naszych marek: Eilfix, Tersol, Hygiene Vision oraz RHZchem wyróżniają się wysoką jakością oraz niską ceną gotowych roztworów roboczych. Są to przyjazne dla środowiska naturalnego koncentraty.

Dystrybutorzy

W celu rozszerzenia sieci Dystrybutorów Eilfix Polska chcemy zainteresować Państwa współpracą z naszą firmą. Na naszych stronach Internetowych przedstawiamy aktualną ofertę w którym znajdą Państwo opisy wszystkich oferowanych przez nas środków do mycia i pielęgnacji rąk, preparatów do łazienek i wc, artykułów przeznaczonych do ogólnego czyszczenia i konserwacji, detergentów do podłóg oraz do profesjonalnego zastosowania w gastronomii. Bardziej szczegółowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie.

Zapraszamy!

Wizją naszej firmy jest wprowadzenie najnowszych rozwiązań pozwalających podnieść standard higieny jednocześnie obniżając koszty. Zapraszamy do współpracy dystrybutorów, firmy usługowe, oraz wszystkich zainteresowanych najlepszymi praktykami i nowymi standardami higieny, szczególnie odbiorców hurtowych zainteresowanych sprzedażą towarów z rynkowych grup „chemia profesjonalna” oraz „środki czystości”. Zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne i stabilne ceny.

kontakt z nami…