Zmiana nazwy i marki produktu Tersol F

Jesteśmy w trakcie procesu zmiany marki oraz nazwy produktu Tersol F.

Po zakończeniu całego procesu:

TERSOL F (FEINSTEINZEUGREINIGER)
będzie sprzedawany jako
Eilfix PRO 820 Feinsteinzeugreiniger

Zastosowanie i właściwości produktu nie zmienią się.
Ceny nie zmienią się.
Kod produktu 9035/... zmieni się na 439/....

W związku z procesami logistycznymi, do czasu wyczerpania zapasów magazynowych, obie wersje produktu będą dostępne równolegle, dotychczasowa wersja będzie sukcesywnie zastępowana nową.

HANDREINIGUNGSCREME zmiana receptury

Informujemy o planowanych zmianach w naszej ofercie produktowej:

Od 30 czerwca w naszym produkcie HANDREINIGUNGSCREME zaczniemy wprowadzać zmiany.

Dotychczasowa receptura z syntetycznym materiałem ściernym nie nadaje się do sprzedaży ze względów środowiskowych, dlatego zostanie zastąpiona przez recepturę zorientowaną na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska naturalnego, z naturalnym środkiem ściernym.

Nowa wersja będzie sprzedawana w tych samych opakowaniach.
Ceny nie zmienią się.
Kody produktu (102/...) pozostaną bez zmian.

Uwaga: Produkty marek własnych oparte o ten produkt, będą automatycznie konwertowane do nowej receptury.

W związku z procesami logistycznymi, do czasu wyczerpania zapasów magazynowych, obie wersje produktu będą dostępne równolegle, dotychczasowa wersja będzie sukcesywnie zastępowana nową.

MANU CARE
Pielęgnacja, ochrona i regeneracja skóry





Krem pielęgnacyjny – specjalnie zaprojektowany by zapobiegać powstawaniu objawów zniszczenia mocno obciążonej skóry dłoni. Pielęgnuje i regeneruje.

Eilfix ManuCare krem pielęgnujący jest przeznaczony do częstej pielęgnacji mocno obciążonej skóry dłoni. Może być stosowany przed podjęciem pracy, w jej trakcie (na czyste dłonie) a także i po pracy. Regularnie stosowany czyni skórę gładką i elastyczną. Odnawia warstwę lipidową skóry. Nie zawiera silikonów.


Krem pielęgnacyjny – ochrona rąk i działanie pielęgnacyjne podczas prac w środowisku wilgotnym oraz z materiałami wodnymi – bez zapachu.

ManuCare Aqua-Creme zapewnia ochronę rąk narażonych na niekorzystne czynniki przy jednoczesnym działaniu pielęgnacyjnym. Szczególnie polecany do prac w środowisku mokrym (myjnie, zmywarki w kuchniach przemysłowych, procesy dezynfekcji, mycie budynków, pralnie, malowanie farbami dyspersyjnymi itp.) oraz do ochrony skóry dla osób pracujących w rękawicach. ManuCare Aqua-Creme działa odżywczo, nie zawiera silikonu i jest ekonomiczny w użyciu. Krem szybko się wchłania i może być stosowany również jako krem do twarzy.


Krem pielęgnacyjny – przywraca naturalną warstwę lipidową – pielęgnuje i regeneruje skórę po pracy. Zawiera witaminy A, E i masło shea.

ManuCare Intensiv Pflege-Creme (krem do intensywnej pielęgnacji ManuCare) to bardzo skuteczny krem pielęgnacyjny specjalnie do stosowania po pracy i w czasie przerw. Silne działanie regenerujące chroni mocno zniszczoną skórę przed wysuszeniem, poprawia naturalne funkcje skóry i zapewnia przyjemne uczucie komfortu.

MANU CARE
Pielęgnacja, ochrona i regeneracja skóry.

zobacz produkty MANU CARE

SKINTASTIC®
Kompleksowy program profesjonalnej ochrony skóry

Ogólne informacje na temat ochrony skóry.

Wpływy zewnętrzne i silne obciążenia, takie jak chemikalia, zabrudzenia od olejów i smarów oraz praca w wilgoci codziennie niekorzystnie odbijają się na naturalnym mechanizmie ochronnym skóry. Efektem są jej uszkodzenia, takie jak suchość, spękanie i szorstkość, a w najgorszym przypadku choroby skóry, wskutek długo utrzymujących się podrażnień.

Pracodawcy mają obowiązek zapobiegać zagrożeniom zdrowia przy pracy odpowiednimi działaniami. Dlatego środki do profesjonalnej ochrony skóry są składnikiem środków ochrony osobistej. Należy udostępnić plany ochrony skóry, które stanowią sensowne uzupełnienie szkolenia pracowników na temat ochrony skóry.

Skuteczna ochrona skóry w trzech etapach:

Ochrona skóry – skuteczna profilaktyka zaczyna się od prewencji.
Substancje obciążające nie mogą przenikać do skóry. Dlatego decydujący jest właściwy wybór kremów ochronnych. Na przykład zabrudzenia od olejów i smarów wymagają innego kremu ochronnego, niż ten wymagany przy obchodzeniu się z wodnymi substancjami roboczymi.

Czyszczenie skóry – czyszczenie skóry jest ważnym elementem jej ochrony.
Idealny środek do czyszczenia skóry jest dopasowany do siły zabrudzenia. Należy, o ile to możliwe, usuwać zabrudzenia bez pozostałości. Zbyt agresywne środki czyszczące niepotrzebnie obciążają skórę, dlatego należy mieć też na uwadze nasz przegląd produktów do czyszczenia rąk.

Pielęgnacja skóry – kremy pielęgnacyjne dopełniają ochrony skóry.
Po czyszczeniu, za pomocą kremów pielęgnacyjnych doprowadza się ponownie do skóry niezbędne regeneracyjne substancje pielęgnujące, takie jak oleje, tłuszcze i wilgoć. Dzięki temu skóra pozostaje gładka i elastyczna, a jej naturalny mechanizm ochronny uzyskuje wsparcie.

SKINTASTIC® – Kompleksowy program profesjonalnej ochrony skóry.

Pełny opis programu profesjonalnej ochrony skóry SKINTASTIC® – znajdziecie Państwo w broszurze produktowej, dostępnej w dziale Pobierz/Broszury.